Kullandığınız Ofis Koltuklarının Özelliklerini Biliyor musunuz?

Dünya genelinde kullanılan bir çok eşya gibi, ofis koltukları da özellikleri bilinmeden, gelişigüzel olarak kullanılmaktadır.
Ofis koltuklarını; sıradan bir oturma sandalyesi gibi kullanan çalışan veya yönetici kitlesi, kendi vücut özelliklerine göre ayarlamadıkları ofis koltukları sebebiyle, uzun süreli oturumlarda baş, boyun ve bel ağrısı gibi şikayetlerin   yanı sıra, oturuş bozukluğundan kaynaklanan, çabuk yorulmalar neticesinde, çalışma performansı ve işe konsantre olma konusunda oldukça fazla sıkıntılar yaşamaktadır.
 
Boya göre yükseklik--alçaklık , sırt ve sırt  ve de bel desteği  fonsiyonları artk standart özellikler olarak üretilen ofis çalışma ve yönetici koltukları, bu yüzden alışanlar ve yöneticiler tarafından daha fazla tercih edilmektedir...

DİĞER HABERLER

Sandalye Modellerinde Şık TasarımlarOca 9, 2019

Sandalyeler son derece kullanışlı olan mobilyalar arasında yer almaktadır. Farklı kullanım alanlarına sahip olan bu mobilyalar çeşitli modelleri ile kullanıcıya sunulmaktadır.
Devamı

2019 Mobilya Trendlerini KeşfedinOca 3, 2019

Eğer siz de dekorasyon dünyasının trendlerini takip etmek ve en son trendlerden beğendiğiniz mobilyalarla dekorasyonunuza yeni bir hava katmak istiyorsanız işte 2019’da çok seveceğiniz yepyeni mobilya trendleri ve ev dekorasyon fikirleri!
Devamı

10 Adımda Modern Ev Döşeme TüyolarıAra 22, 2018

Yeni evliyseniz veya yeniden ev döşeme düşünceniz varsa farklı dekorasyon stilleri arasında kaybolabilirsiniz.
Devamı

BİZE ULAŞIN

Gönder