2019 Mobilya Trendlerini Keşfedin

Eğer siz de dekorasyon dünyasının trendlerini takip etmek ve en son trendlerden beğendiğiniz mobilyalarla dekorasyonunuza yeni bir hava katmak istiyorsanız işte 2019’da çok seveceğiniz yepyeni mobilya trendleri ve ev dekorasyon fikirleri!
Evinizi yeni bir döneme hazırlarken bazı değişiklik ve yenilikler yapmak isteyebilir, mobilya trendleri ya da renkler hakkında ilham verecek fikirlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Tıpkı giyim modası gibi dekorasyon dünyasının da her yıl yenilenen bir modası ve trendleri var. Bu noktada ev dekorasyonunda en çok ön plana çıkan ve dönemsel olarak yenilenen ürünlerin başında mobilyalar gelmektedir. Genel mobilya tasarımlarından, mobilyalarda kullanılan malzemelere, kumaş çeşitlerinden, renklere ve desenlere kadar pek çok detay trendleri yakalamanıza yardımcı olacaktır.
 
Gelin şimdi hep birlikte 2019’da mobilya seçiminizi yaparken size alternatif fikirler sunabilecek trendleri inceleyelim:
 
2019’un Favori Renkleri
2019’un en çok öne çıkacak renklerinin başında sevgiyi ve sıcaklığı, mercan resiflerinin büyüleyici tonlarıyla evinize taşıyacak olan “canlı mercan” geliyor. 
 
Canlı mercan tonlarının yanında yılın öne çıkan diğer rengi ise gri ve tonları. Gri yapısı sebebiyle rahatlıkla kullanılabilen bir renktir. Açık renk koltuk takımları arasında modası geçmeyen renk olan gri ve tonları 2019 koltuk modelleri arasında da sıkça yer almaktadır.
 
Özellikle oturma alanlarınızda tercih edebileceğiniz gri; hem ana renk, hem de arka plan rengi olarak rahatlıkla kullanılabileceğiniz nötr bir ton. Grinin avantajlı yanlarından bir diğeri de mavi veya bej gibi farklı renk tonlarına bürünebilmesidir. Bu yapısıyla dilerseniz koltuk takımınızın tamamını gri tonlar ile dizayn edebilir, dilerseniz de yalnızca berjerlerinizde ya da tamamlayıcı parçalar olan aksesuarlarınızda griyi tercih ederek oturma alanlarınızda farklılıklar yaratabilirsiniz. 
 
Yatak odanızın dekorasyonunda ise trendleri yakalarken aynı zamanda sakin ve dingin bir etki yaratmak için pastel tonları tercih edebilirsiniz. Özellikle mavi ve yeşilin pastel tonları 2019’un en trend yatak odası renkleri arasında yer alıyor. .
 
2019 Mobilya Trendi: Zamansız Çizgisiyle Retro
Retro, her dönem olduğu gibi 2019’da da popülerliğini koruyarak hem yaşam alanlarınıza nostaljik bir atmosfer katmaya, hem de geniş uyum çeşitliliği sunmaya devam edecek. Retro eşyalarınızı ister modern, ister rustik, isterse de farklı tarzda döşenmiş evlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
Özellikle salonlarınız retro tarzı evinize en iyi yansıtabileceğiniz alanlardan başında geliyor. 
 
Senenin bir diğer modası ise doğallığın simgesi olan ahşap mobilyalar. 2019’un trend renklerini ahşap mobilya tercihlerinizle birleştirerek mükemmel renk uyumları evinize taşıyabilirsiniz.
 
2019 yılı modasına ait mobilya, renk ve aksesuar fikirleriyle, göz alıcı bir dekorasyon tarzını yaşam alanlarınıza taşıyabilir, ufak dokunuşlarla şaşırtıcı değişimlere tanıklık edebilirsiniz.

DİĞER HABERLER

Sandalye Modellerinde Şık TasarımlarOca 9, 2019

Sandalyeler son derece kullanışlı olan mobilyalar arasında yer almaktadır. Farklı kullanım alanlarına sahip olan bu mobilyalar çeşitli modelleri ile kullanıcıya sunulmaktadır.
Devamı

Kullandığınız Ofis Koltuklarının Özelliklerini Biliyor musunuz?Ara 28, 2018

Dünya genelinde kullanılan bir çok eşya gibi, ofis koltukları da özellikleri bilinmeden, gelişigüzel olarak kullanılmaktadır.
Devamı

10 Adımda Modern Ev Döşeme TüyolarıAra 22, 2018

Yeni evliyseniz veya yeniden ev döşeme düşünceniz varsa farklı dekorasyon stilleri arasında kaybolabilirsiniz.
Devamı

BİZE ULAŞIN

Gönder